PLÁNUJEŠ TETOVÁNÍ NEBO PIERCING? PODPOŘ NAŠE KAMARÁDY Z ALERTATTOO V PARDUBICÍCH. VŘELE DOPORUČUJEME!

Plánuješ tetování nebo piercing? Vřele doporučujeme našeho kamaráda a kamarádku z Pardubic z ALERtattoo. Proč dávat peníze tetovacím a piercingovým studiům fungujícím jen pro byznys, když můžeš podpořit hodné lidi, kteří nejednou část výtěžku ze své živnosti věnují ve prospěch jiných lidí a trpících zvířat. Svoji solidaritu projevují již několik let pomocí lidem v nouzi a na okraji společnosti prostřednictvím místní Food not bombs. Následkem nouzového stavu v souvislosti s COVID-19 byl rozhodnutím vlády provoz studia uzavřen. A tak se ocitli v nezáviděníhodné situaci. Od pondělí 25.května mohli konečně otevřít a těší se na vaší návštěvu. Ozvěte se jim!
Děkujeme
Černorudí skauti a skautky
https://www.facebook.com/Alertattoo/
https://www.alertattoo.cz
ALERtattoo
Zámecká 22
Pardubice
530 02
+420 607 142 066
info@alertattoo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

79 − 72 =