BRIGÁDA SRUB 8-9.KVĚTNA 2020 V POSÁZAVÍ

Dny vítězství nad fašismem černorudí skauti a skautky oslavili prací. Z předchozích brigád se nám podařilo nashromáždit určité množství prken a fošen. Jednalo se o materiál ze staveb, kterému nic není. A tak jsme recyklovali materiál, aby na stavbu nebylo potřeba využít nová z čerstvě pokácených stromů. Čekalo nás zbavit prkna hřebíků, zkrácení popraskaných prken a podobně. Nakonec se nám podařilo takto zrecyklovat celkem 150 m2. Z dřívější brigády máme dalších 30 m2 fošen, ty bude potřeba ještě ohoblovat. Dalo to zabrat, ale nakonec se nám práce podařila zvládnout již v sobotu do oběda. Naobědvali se a dali si odpolední siestu. Pal vyrazili na tábořiště, kde jsme poseděli do večera.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + 1 =