SILVESTR ČERNORUDÝCH SKAUTŮ V KRUŠNÝCH HORÁCH

Poslední dny loňského roku jsme se rozhodli strávit společně. Severočeští kamarádi a kamarádky si dle domluvy vzali na starost uspořádání silvestrovského setkání černorudých skautů a skautek v Krušných horách. V pondělí 30. prosince dorazili do krupky první kamarádi. Většina pak v úterý ráno 31.prosince. Naobědvali jsme se, teple oblékli, vzali sáně a boby a vyrazili na Komáří Víšku. Ještě před dvěma dny bylo na horách asi 5 cm sněhu, na silvestra přišlo značně oteplení, a většina roztála, na sjezdovce přeci jen zbyteček zůstal a tak se dospělí kamarádi i naše vlčata mohla vyřádit. V 15 hodin nám jel zpátky autobus do Krupky. U hostujících kamarádů, pak proběhlo přátelské posezení až do dvou do rána. Druhého dne jsme po obědě, dali společnou fotografii, rozloučili se a slíbili, že se uvidíme již za necelé tři týdny o víkendu 15-17. ledna 2020 na Setkání černorudých skautů a skautek ve Východních Čechách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − = 9