SBÍRKA NA SRUB ČERNORUDÝCH SKAUTŮ POKRAČUJE

Předně chceme poděkovat všem kamarádům a kamarádkám, známým i neznámým, kteří si „utrhli od pusy“ a věnovali nám peněžní částku na realizaci našeho snu. Vybráno je již 30 000 Kč. Na nákup stavebního materiálu na hrubou stavbu dle kalkulací potřebujeme dovybrat ještě 10 000 Kč. A tak solidární sbírka na srub černorudých skautů a skautek stále pokračuje, proto jestli máte nějakou tu „kačku“ navíc, bez které by jste se obešli, učiňte tak ve prospěch bankovního účtu: 1024164477/6100(Equa bank). Variabilní symbol: 2019. Do zprávy pro příjemce napište: „srub“. Budeme rádi za jednorázový příspěvek nebo trvalý příkaz.

O ukončení sbírky budeme informovat, stejně tak i průběhu sbírky a vyúčtování na co konkrétně byly peníze užity. Vítána také organizace benefičních koncertů, večerů a představení. Nebo dary stavebního materiálu: trámy, prkna, palety, krajinka, kulatina (průměr 10 – 20 cm), spojovací materiál (vruty, hřebíky), polystyren (síla 10 cm), IPA.

Pokud někdo má nebo má možnost si zapůjčit dodávku či vozík, aby odvezl materiál o délce 3 metrů a pomohl nám s odvozem, budeme neskonale vděční. Pohonné hmoty samozřejmě zaplatíme.

V září začínáme s první brigádou. V plánu je vystavět společné ohniště s posezením. Dále pak vysekáním pozemku (o výměře 4000 m2) a především přípravou terénu pro samotný srub, který plánujeme zapustit do svahu. Takže nás čekají výkopové práce a vyrovnávání terénu.

Hej rup!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 2 =