POZVÁNKA NA ČUNDR ČERNORUDÝCH SKAUTŮ 30. SRPNA -1.ZÁŘÍ 2019: SETKÁNÍ NA TÁBOŘIŠTI ČERNORUDÝCH SKATŮ A ÚČAST NA AKCI „CHŮZE PO ŽHAVÝCH UHLICÍCH“

Všechny kamarády a kamarádky černorudého skautingu srdečně zveme na další naší akci, která proběhne o víkendu 30. srpna až 1. září 2019 v Posázaví, kde se utáboříme na našem tábořišti černorudých skautů nedaleko Sázavy. Příjezdový den je pátek 23. srpna od 16 do 20 hodin. Odjezd v neděli odpoledne. Připraven program pro děti. Výlety do okolní přírody.

Navíc v sobotu výlet a účast na akci NOVÝ ČESKÝ REKORD v Chůze po žhavém uhlí – firewalking ve Všechlapech. Někteří z černorudých skautů a skautek si firewalking vyzkouší, kdo by chtěl taktéž, dejte vědět, odešleme organizátorům hromadné potvrzení účasti. Účast je ZDARMA. Akce je vhodná jak pro dospělé, tak i pro DĚTI. Něco k bezpečnosti:
Nebrat si na sebe oděv z lehce hořlavého materiálu (např. lnu, silonu a podobně., nebo sukně ke kotníkům) ideální jsou rifle, kraťasy a pod.

Potvrďte svoji účast, případně také účast dětí, které jedou.  Pište na skaut@riseup.net, kde se dozvíte bližší info.