CO SI ZABALIT NA DVOUDENNÍ SJEZD ŘEKY?

Možná jedeš na vodu poprvé, možná už je to “dávno”, co si na vodě byl. Tento článek se ti bude snažit pomoci se zabalit. Základem je minimalizovat objem věcí, které si sebou vezmeš. Na klasickém čundru jde především o váhu, tentokrát si záda odpočinou, ale pamatuj, že si věci musíš sbalit do barelu, o který se dělíš s kamarádek či kamarádkou v lodi. Ber tedy jen to, co nutně potřebuješ. A co by to mělo být?:

 1. spacák
 2. karimatka nebo alumatka
 3. celta (Celta vz.95 2×3 m nepromokavá, stojí 390 Kč), provázek
 4. pláštěnka
 5. plavky
 6. klobouk či čepice (proti slunci)
 7. 2 ks spodního prádla
 8. 2 ks trička
 9. 1 ks kraťasy
 10. 1 ks dlouhé kalhoty
 11. 1 ks bundy či mikiny
 12. 1 ks ponožek (na noc)
 13. příbor, nůž, ešus
 14. plastový pytel (na zabalení karimatky)
 15. hygienické prostředky (kartáček, pasta,toaletní papír, menší osuška)
 16. 2litrová pet lahev na osobu

Pokud si chceš brát stan, počítej, že se ti do barelu nevejde, a vezmi si plastový pytel, do kterého ho zabalíš!Pokud bereš batoh či krosnu, která nejde složit, taktéž počítej s jedním plastovým pytlem navíc, do kterého ho zabalíš!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + 1 =