PŘISPĚJ DO SBÍRKY NA ZBUDOVÁNÍ TÁBOŘIŠTĚ SE SRUBEM ČERNORUDÝCH SKAUTŮ

Dle debat, které jsme vedli (nejen) u táborového ohně na posledním čundru v Českém ráji, vyplynula společná vůle dát dohromady „zázemí“ TÁBOŘIŠTĚ SE SRUBEM ČERNORUDÝCH SKAUTŮ. Srub bude koncipován tak, aby v něm mohlo přespat minimálně 15 dospělých a stejný počet dítek. A byl využitelný i zimních měsících, aby ho hnutí mohlo užívat celoročně. K užívání bude k dispozici všem, kteří na něm nějakým způsobem participovali.

Pozemek již máme. Nyní je potřeba dát dohromady počáteční kapitál, abychom mohli začít základní stavební práce na výstavbu srubu. Jedná se především o nákup stavebního materiálu (trámy, střešní latě, IPU na zastřešení, izolační materiál atd).

Obracíme se proto kamarádskou prosbou na všechny sympatizanty černorudého skautingu, aby přispěli do společné sbírky. Peníze je možné zasílat na bankovní účet: 1024164477/6100 (Equa bank). Variabilní symbol: 2019. Do zprávy pro příjemce napište: „srub“. Budeme rádi za jednorázový příspěvek nebo trvalý příkaz.

O ukončení sbírky budeme informovat, stejně tak i průběhu sbírky a vyúčtování na co konkrétně byli peníze užity, o čem se může každý přesvědčit osobně a přijet se podívat.

Vítána také organizace benefičních koncertů, večerů a představení.

Nebo dary stavebního materiálu: trámy, prkna, palety, , krajinka, kulatina (průměr 10 – 20 cm), spojovací materiál, polystyren…

Ukažme, že i v dnešní odcizené a sobecké době, že dokážeme být solidární a nepokoření. Dejme průchod své vzájemnosti. Pojďme společně ukázat, že vlastními silami lze svépomocí a nadšením vybudovat vlastní prostory bez toho, abychom potřebovali granty a dotace. Držme se hesla „Sami sobe!“

Hej rup!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

61 − 57 =