PODÍLEJ SE NA ČASOPISU „ČERNORUDÝ SKAUT Č.3“

Připravujeme třetí číslo časopisu „ČERNORUDÝ SKAUT“. Podoba našeho časopisu závisí na každém z nás. Nikdo z nás není spisovatel ani novinář, jsme skauti a trempové, píšeme, jak nám pusa narostla, a nestydíme se za to! Proto zahoď zbytečný stud. Chceš něco sdělit ostatním, podělit se pár větami o zážitky z čundrů, inspirovat další, plánuješ čundr a nechceš vyrazit sám, kreslíš, píšeš básně či prózu? Časopis budou číst i lidé mladí, začínající, a tak se můžeš podělit o dosavadní zkušenosti s trempingem, tobě to možná již přijde jako samozřejmost, ale ostatní to ocení. Vítány jsou také články o svobodomyslné výchově a rovnostářském jednání s mládeží. Pošli nám to a rádi to zveřejníme. Vítány příspěvky do dalšího čísla: vlastní úvahy, články, povídky, rady atd. Posílej na skaut@riseup.net. Uzávěrka čísla 30. srpna 2019.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

52 − = 46