VODÁCKÝ SJEZD SÁZAVY ČERNORUDÝMI SKAUTY (16-18. SRPNA 2019)

Jak jsme si loni při táborovém ohni předsevzali, zorganizovali jsme Vodácký sjezd řeky Sázavy Černorudých skautů, který se uskuteční o víkendu 16. až 18. srpna 2019. Na webu informaci uveřejňujeme se zpožděním (včas byla na našich FB stránkách), kdo se zavčasu přihlásil má již lodě objednané. Pro ty, kteří se rozhodují na poslední chvíli, není nic ztraceno, i tak s námi může jet a my ho rádi uvítáme ve svém kruhu. Stačí si objednat loď u společnosti Bisport, bližší info odkud kam, se dozvíte, když napište na skaut@riseup.net. Akce je koncipována tak, se mohli účastnit i děti a bude pro ně připravován program, stejně tak jsou vítaní bezdětní a studenti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

34 − 24 =